Author: k***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: I have worn it I am very happy
顏色: 漸層
Price: NT$284
Original Price: NT$300
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Rose Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 175 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25011602232320528 |
Author: k***1
Date:
Review: Value for money: I have worn it I am very happy
顏色: 漸層
Author: p***a
Date:
Review: es linda y fácil de poner
顏色: 玫瑰紅
Author: j***6
Date:
Review: Amazing fit and looks great
顏色: 漸層
Author: n***n
Date:
Review: very nice and beautiful ful coverage t.me/newshop_uae
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.